Profesionální čištění topných systému a vodovodní soustavy

Proplachování vytápěcích systémů zajistí výkonné proplachovací čerpadlo, které dokáže produkovat vysoký tlak a průtok kapalinou, což mu umožňuje účinně odstraňovat nečistoty a usazeniny z různých částí systému.

Pravidelné proplachování  je důležité pro udržování funkčnosti zařízení, aby Vaše systémy pracovaly bez problémů a bez jakýchkoli výpadků.

Proplachování Vytápěcích systémů doma i v komerčních prostorách

Využíváme účinné proplachovací čerpadlo Kamco Clearflow CF 90 Quantum 2, vhodné pro domácí i komerční vytápěcí systémy (40–50 radiátorů)

 

INOVOVANÉ VÝKONNÉ PROPLACHOVACÍ ČERPADLO

 

Důležitá rychlost toku původního Quantum byla zvýšena o dalších 10%, a to bez zvýšení maximálního tlaku nad 1,8 bar, s cílem zajistit, aby nedošlo k poškození topného systému. Průtok je více než dvojnásobný oproti nejvýkonnějším proplachovacím čerpadlům na trhu tím, že umožňuje odstranit více nečistot ze systému v kratším čase.

Quantum2 má přímý pohonný systém umožňující fungovat na sucho, zatímco kapacita nádrže byla zvýšena na 57 litrů, prakticky bez zvýšení půdorysu, pro snadné přemisťování a uskladnění.

Výkon je podobný jako u komerčních proplachovacích čerpadlech a, ačkoli může být použit v systémech s třemi podlažími (35 – 40 radiátorů), může být také použit na velmi malých mikro-bore otopných systémech s velkým účinkem.

Vysoká teplotní schopnost 75 ° C, je důležitou součástí čerpadla, protože účinnost většiny proplachovacích chemikálií se zvyšuje se zvyšující se teplotou. Quantum2 lze použít s disperzními chemikáliemi, které potřebují vyšší teploty na působení, jakož i silnější „One Shot“ proplachovací chemikálie, přidávané přes velký uzávěr nádrže.

Kal a korozní usazeniny jsou odstraněny při vysoké rychlosti vody, směr, který může být okamžitě obrácen, aby vytvářel turbulenci v radiátorech. Čistá voda je pak řízena přes systém na uvolnění nečistot do odpadu. Postup lze jasně vidět po celou dobu přes průsvitnou nádrž a čiré hadice.

Odolná proti kyselinám: kombinované kotle odolné vůči vodnímu kameni, ohřívače vody a další

Napište si o další informace

Čím lépe specifikujete svoji poptávku, tím přesněji můžeme sestavit individualizovanou nabídku.

Prosím, uveďte v jakém typu prostor je třeba provést servis:

11 + 10 =

Chcete se o nás dozvědět více?

Martin Vystrčil  &  František Zapletal

Adresa: Příkazy 189, 78333
Email: info@vz-instalace.cz

František Zapletal
Tel.: +420 608 865 032

IČ: 880 80 544  |  DIČ.: 801 0155 307

Vytvořeno s Divi: ImageStoryCZ